Ubytování u Máchova jezera. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování u Máchova jezera. Dovolená Máchovo jezero pro rodiny s dětmi levně.

Máchovo jezero    >    

Ubytování Máchovo jezero

Ubytování Máchovo jezero podle termínu

Hotel Bezděz - Ubytování Máchovo jezero
Hotel Bezděz
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 9. duben až pátek 16. duben, s vlastní dopravou, za 82 dní v ceně 5600,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Hotel Bezděz - Ubytování Máchovo jezero
Hotel Bezděz
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 2 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 9. duben až sobota 10. duben, s vlastní dopravou, za 82 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování Máchovo jezero, jarní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 950,- Kč.
 
Penzion Nový Mlýn - Ubytování Máchovo jezero
Penzion Nový Mlýn
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Nový Mlýn, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. duben až úterý 13. duben, s vlastní dopravou, za 83 dní v ceně 3580,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute, pobytové levně.
 
Lakepark Residence - Ubytování Máchovo jezero
Lakepark Residence
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lakepark Residence, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. duben až čtvrtek 15. duben, s vlastní dopravou, za 83 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Ubytování Máchovo jezero, jarní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 2917,- Kč.
 
Bellevue - Doksy - Ubytování Máchovo jezero
Bellevue - Doksy
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Severní ČechyMáchova jezera v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bellevue - Doksy, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. duben až sobota 17. duben, s vlastní dopravou, za 83 dní v ceně 5460,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute, pobytové levně.
 
Penzion Nový Mlýn - Ubytování Máchovo jezero
Penzion Nový Mlýn
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Nový Mlýn, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 11. duben až pátek 16. duben, s vlastní dopravou, za 84 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Ubytování Máchovo jezero, jarní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 5960,- Kč.
 
Hotel Bezděz - Ubytování Máchovo jezero
Hotel Bezděz
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 12 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 11. duben až čtvrtek 22. duben, s vlastní dopravou, za 84 dní v ceně 8800,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Hotel Bezděz - Ubytování Máchovo jezero
Hotel Bezděz
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 11 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 11. duben až středa 21. duben, s vlastní dopravou, za 84 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování Máchovo jezero, jarní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 8000,- Kč.
 
Hotel Bezděz - Ubytování Máchovo jezero
Hotel Bezděz
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 2 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 12. duben až úterý 13. duben, s vlastní dopravou, za 85 dní v ceně 950,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Lakepark Residence - Ubytování Máchovo jezero
Lakepark Residence
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lakepark Residence, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 13. duben až sobota 17. duben, s vlastní dopravou, za 86 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Ubytování Máchovo jezero, jarní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 2333,- Kč.
 

Zobrazeno 111-120 z 543 nalezených

Máchovo jezero podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata