Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Máchovo jezero v červnu. ☀️ Apartmány, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně. Pobyty Máchovo jezero v měsíci červen. Dovolená za nejvýhodnější ceny online.

Máchovo jezero    >    

Máchovo jezero červen

Ubytování v červnu - Máchovo jezero

Port - Doksy - Máchovo jezero červen
Port - Doksy
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Máchovo jezero - Severní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Port - Doksy, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 24. červen až středa 30. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 201 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 10560,- Kč.
 
Port - Doksy - Máchovo jezero červen
Port - Doksy
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Severní Čechy u Máchova jezera v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Port - Doksy, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. červen až středa 30. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 202 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8800,- Kč.
 
Chalupa Doksy - Máchovo jezero červen
Chalupa Doksy
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Máchovo jezero - Severní Čechy v hvězdičkovém ubytování Chalupa Doksy, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až sobota 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 203 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1855,- Kč.
 
Port - Doksy - Máchovo jezero červen
Port - Doksy
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Severní Čechy u Máchova jezera v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Port - Doksy, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až středa 30. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 203 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7040,- Kč.
 
Port - Doksy - Máchovo jezero červen
Port - Doksy
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Máchovo jezero - Severní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Port - Doksy, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 27. červen až středa 30. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 204 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5280,- Kč.
 

Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Máchovo jezero podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal