First Minute Máchovo jezero. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování u Máchova jezera First Minute. Dovolená Máchovo jezero pro rodiny s dětmi levně.

Máchovo jezero    >    

First Minute Máchovo jezero

Vyhledávání ubytování u Máchova jezera

Pobyty podle termĂ­nu

Radka - Staré Splavy - First Minute Máchovo jezero
Radka - Staré Splavy
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radka - Staré Splavy, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 25. květen až pondělí 31. květen, s vlastní dopravou, za 117 dní v ceně 1200,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: First Minute, jarní First Minute, pobytové levně.
 
Grand - Doksy - First Minute Máchovo jezero
Grand - Doksy
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Doksy, Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand - Doksy, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 26. květen až úterý 1. červen, s vlastní dopravou, za 118 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: First Minute Máchovo jezero, jarní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 5140,- Kč.
 
Penzion Nový Mlýn - First Minute Máchovo jezero
Penzion Nový Mlýn
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Nový Mlýn, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 28. květen až úterý 1. červen, s vlastní dopravou, za 120 dní v ceně 4770,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: First Minute, jarní First Minute, pobytové levně.
 
Hotel Bezděz - First Minute Máchovo jezero
Hotel Bezděz
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 2 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 1. červen až středa 2. červen, s vlastní dopravou, za 124 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute Máchovo jezero, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 950,- Kč.
 
Lakepark Residence - First Minute Máchovo jezero
Lakepark Residence
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lakepark Residence, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až čtvrtek 10. červen, s vlastní dopravou, za 126 dní v ceně 4842,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: First Minute, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně.
 
Lakepark Residence - First Minute Máchovo jezero
Lakepark Residence
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lakepark Residence, v délce 10 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 3. červen až sobota 12. červen, s vlastní dopravou, za 126 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: First Minute Máchovo jezero, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 6225,- Kč.
 
Grand - Doksy - First Minute Máchovo jezero
Grand - Doksy
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Doksy, Severní ČechyMáchova jezera v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand - Doksy, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. červen až pátek 11. červen, s vlastní dopravou, za 127 dní v ceně 6230,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, letní First Minute, pobytové levně.
 
Penzion Star - First Minute Máchovo jezero
Penzion Star
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Doksy, Severní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Star, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 4. červen až neděle 6. červen, s vlastní dopravou, za 127 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute Máchovo jezero, letní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 860,- Kč.
 
Lakepark Residence - First Minute Máchovo jezero
Lakepark Residence
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lakepark Residence, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. červen až neděle 13. červen, s vlastní dopravou, za 129 dní v ceně 4842,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: First Minute, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně.
 
Lakepark Residence - First Minute Máchovo jezero
Lakepark Residence
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lakepark Residence, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 6. červen až pondělí 14. červen, s vlastní dopravou, za 129 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: First Minute Máchovo jezero, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 5533,- Kč.
 

Zobrazeno 21-30 z 323 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování u Máchova jezera

Máchovo jezero podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata