First Minute Máchovo jezero. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování u Máchova jezera First Minute. Dovolená Máchovo jezero pro rodiny s dětmi levně.

Máchovo jezero    >    

First Minute Máchovo jezero

Pobyty podle termĂ­nu

Penzion Nový Mlýn - First Minute Máchovo jezero
Penzion Nový Mlýn
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Nový Mlýn, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 24. květen až pondělí 31. květen, s vlastní dopravou, za 127 dní v ceně 6790,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: First Minute, jarní First Minute, pobytové levně.
 
Penzion Nový Mlýn - First Minute Máchovo jezero
Penzion Nový Mlýn
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Nový Mlýn, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 24. květen až sobota 29. květen, s vlastní dopravou, za 127 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: First Minute Máchovo jezero, jarní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 5960,- Kč.
 
Hotel Bezděz - First Minute Máchovo jezero
Hotel Bezděz
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 2 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 25. květen až středa 26. květen, s vlastní dopravou, za 128 dní v ceně 950,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, jarní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Hotel Bezděz - First Minute Máchovo jezero
Hotel Bezděz
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 26. květen až neděle 6. červen, s vlastní dopravou, za 129 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute Máchovo jezero, jarní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 8800,- Kč.
 
Hotel Bezděz - First Minute Máchovo jezero
Hotel Bezděz
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 12 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 27. květen až pondělí 7. červen, s vlastní dopravou, za 130 dní v ceně 8800,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, jarní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Hotel Bezděz - First Minute Máchovo jezero
Hotel Bezděz
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 11 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 27. květen až neděle 6. červen, s vlastní dopravou, za 130 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute Máchovo jezero, jarní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 8000,- Kč.
 
Grand - Doksy - First Minute Máchovo jezero
Grand - Doksy
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Doksy, Severní ČechyMáchova jezera v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand - Doksy, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 28. květen až pátek 4. červen, s vlastní dopravou, za 131 dní v ceně 4900,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, jarní First Minute, pobytové levně.
 
Hotel Bezděz - First Minute Máchovo jezero
Hotel Bezděz
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 2 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 28. květen až sobota 29. květen, s vlastní dopravou, za 131 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute Máchovo jezero, jarní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 950,- Kč.
 
Penzion Star - First Minute Máchovo jezero
Penzion Star
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Doksy, Severní ČechyMáchova jezera v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Star, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 28. květen až neděle 30. květen, s vlastní dopravou, za 131 dní v ceně 860,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, jarní First Minute, pobytové levně.
 
Hotel Bezděz - First Minute Máchovo jezero
Hotel Bezděz
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 29. květen až neděle 30. květen, s vlastní dopravou, za 132 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute Máchovo jezero, jarní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 950,- Kč.
 

Zobrazeno 51-60 z 396 nalezených

Máchovo jezero podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata