First Minute Máchovo jezero. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování u Máchova jezera First Minute. Dovolená Máchovo jezero pro rodiny s dětmi levně.

Máchovo jezero    >    

First Minute Máchovo jezero

Vyhledávání ubytování u Máchova jezera

Pobyty podle termĂ­nu

Hotel Bezděz - First Minute Máchovo jezero
Hotel Bezděz
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 22. červen až pátek 25. červen, s vlastní dopravou, za 146 dní v ceně 3090,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Port - Doksy - First Minute Máchovo jezero
Port - Doksy
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Severní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Port - Doksy, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 22. červen až úterý 29. červen, s vlastní dopravou, za 146 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute Máchovo jezero, letní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 12320,- Kč.
 
Radka - Staré Splavy - First Minute Máchovo jezero
Radka - Staré Splavy
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radka - Staré Splavy, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 22. červen až pondělí 28. červen, s vlastní dopravou, za 146 dní v ceně 4730,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: First Minute, letní First Minute, pobytové levně.
 
Lakepark Residence - First Minute Máchovo jezero
Lakepark Residence
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lakepark Residence, v délce 10 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 23. červen až pátek 2. červenec, s vlastní dopravou, za 147 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: First Minute Máchovo jezero, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 6718,- Kč.
 
Port - Doksy - First Minute Máchovo jezero
Port - Doksy
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Severní ČechyMáchova jezera v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Port - Doksy, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 23. červen až středa 30. červen, s vlastní dopravou, za 147 dní v ceně 12320,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, letní First Minute, pobytové levně.
 
Penzion Star - First Minute Máchovo jezero
Penzion Star
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Doksy, Severní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Star, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 25. červen až neděle 27. červen, s vlastní dopravou, za 149 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute Máchovo jezero, letní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 860,- Kč.
 
Hotel Bezděz - First Minute Máchovo jezero
Hotel Bezděz
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až sobota 3. červenec, s vlastní dopravou, za 150 dní v ceně 6580,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, letní First Minute, pobytové levně.
 
Penzion Nový Mlýn - First Minute Máchovo jezero
Penzion Nový Mlýn
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Nový Mlýn, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 28. červen až pátek 2. červenec, s vlastní dopravou, za 152 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: First Minute Máchovo jezero, letní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 4770,- Kč.
 
Penzion Nový Mlýn - First Minute Máchovo jezero
Penzion Nový Mlýn
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Nový Mlýn, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 28. červen až čtvrtek 1. červenec, s vlastní dopravou, za 152 dní v ceně 3580,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: First Minute, letní First Minute, pobytové levně.
 
Lakepark Residence - First Minute Máchovo jezero
Lakepark Residence
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lakepark Residence, v délce 10 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 30. červen až pátek 9. červenec, s vlastní dopravou, za 154 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: First Minute Máchovo jezero, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 8445,- Kč.
 

Zobrazeno 61-70 z 324 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování u Máchova jezera

Máchovo jezero podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata