First Minute Máchovo jezero. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování u Máchova jezera First Minute. Dovolená Máchovo jezero pro rodiny s dětmi levně.

Máchovo jezero    >    

First Minute Máchovo jezero

Vyhledávání ubytování u Máchova jezera

Pobyty podle termĂ­nu

Penzion Nový Mlýn - First Minute Máchovo jezero
Penzion Nový Mlýn
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Nový Mlýn, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 9. červenec až pátek 16. červenec, s vlastní dopravou, za 162 dní v ceně 6790,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: First Minute, letní First Minute, pobytové levně.
 
Lakepark Residence - First Minute Máchovo jezero
Lakepark Residence
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lakepark Residence, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 10. červenec až neděle 18. červenec, s vlastní dopravou, za 163 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: First Minute Máchovo jezero, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 7507,- Kč.
 
Lakepark Residence - First Minute Máchovo jezero
Lakepark Residence
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lakepark Residence, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. červenec až úterý 13. červenec, s vlastní dopravou, za 163 dní v ceně 2815,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: First Minute, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně.
 
Radka - Staré Splavy - First Minute Máchovo jezero
Radka - Staré Splavy
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radka - Staré Splavy, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 10. červenec až pátek 16. červenec, s vlastní dopravou, za 163 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: First Minute Máchovo jezero, letní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 6030,- Kč.
 
Hotel Bezděz - First Minute Máchovo jezero
Hotel Bezděz
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 11. červenec až pondělí 19. červenec, s vlastní dopravou, za 164 dní v ceně 7280,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Lakepark Residence - First Minute Máchovo jezero
Lakepark Residence
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lakepark Residence, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 11. červenec až čtvrtek 15. červenec, s vlastní dopravou, za 164 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: First Minute Máchovo jezero, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 3753,- Kč.
 
Port - Doksy - First Minute Máchovo jezero
Port - Doksy
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Severní ČechyMáchova jezera v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Port - Doksy, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 11. červenec až neděle 18. červenec, s vlastní dopravou, za 164 dní v ceně 13020,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, letní First Minute, pobytové levně.
 
Radka - Staré Splavy - First Minute Máchovo jezero
Radka - Staré Splavy
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radka - Staré Splavy, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 11. červenec až neděle 18. červenec, s vlastní dopravou, za 164 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: First Minute Máchovo jezero, letní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 6270,- Kč.
 
Hotel Bezděz - First Minute Máchovo jezero
Hotel Bezděz
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 12. červenec až úterý 20. červenec, s vlastní dopravou, za 165 dní v ceně 7280,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Lakepark Residence - First Minute Máchovo jezero
Lakepark Residence
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lakepark Residence, v délce 10 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 12. červenec až středa 21. červenec, s vlastní dopravou, za 165 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: First Minute Máchovo jezero, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 8445,- Kč.
 

Zobrazeno 81-90 z 324 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování u Máchova jezera

Máchovo jezero podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata