Dovolená|Chaty|Ubytování

Máchovo jezero od Invia 2021

Máchovo jezero od Invia. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování u Máchova jezera. Dovolená Máchovo jezero od Invia pro rodiny s dětmi levně.

Máchovo jezero od Invia - volné termíny

Port
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 12 750 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (9 hodnocení)
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Severní ČechyMáchova jezera v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Port, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až pondělí 9. srpen, s vlastní dopravou, zítra v ceně 12750,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Invia, letní Super Last Minute, pobytové. Hodnocení ubytování v Port je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Lakepark Residence
★★
 
 • 4 692 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lakepark Residence, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 4. srpen až pondělí 9. srpen, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Máchovo jezero od Invia 2021, letní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 4692,- Kč.
Lakepark Residence
★★
 
 • 2 815 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lakepark Residence, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 4. srpen až sobota 7. srpen, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 2815,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Invia, letní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně.
Lakepark Residence
★★
 
 • 6 568 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lakepark Residence, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 4. srpen až středa 11. srpen, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Máchovo jezero od Invia 2021, letní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 6568,- Kč.
Port
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 4 250 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (9 hodnocení)
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Severní ČechyMáchova jezera v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Port, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 4. srpen až pátek 6. srpen, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 4250,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Invia, letní Super Last Minute, pobytové. Hodnocení ubytování v Port je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Port
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 14 880 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (9 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Severní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Port, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 4. srpen až středa 11. srpen, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Máchovo jezero od Invia 2021, letní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 14880,- Kč. Recenze Port je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Lakepark Residence
★★
 
 • 8 445 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lakepark Residence, v délce 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. srpen až sobota 14. srpen, s vlastní dopravou, popozítří v ceně 8445,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Invia, letní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické.
Port
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 14 880 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (9 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Severní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Port, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 5. srpen až čtvrtek 12. srpen, s vlastní dopravou, popozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Máchovo jezero od Invia 2021, letní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 14880,- Kč. Recenze Port je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Bellevue (Jetřichovice)
★★★
👍👍👍👍
 • Domácí zvířata povolena
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Hotelová restaurace
 • Vnější bazén
 • Wifi zdarma
 
 • 3 710 Kč

Detail

4/5 Skvělé (71 hodnocení)
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Severní ČechyMáchova jezera v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bellevue (Jetřichovice), v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 6. srpen až úterý 10. srpen, s vlastní dopravou, za 4 dny v ceně 3710,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Invia, letní Super Last Minute, pobytové. Hodnocení ubytování v Bellevue (Jetřichovice) je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Lakepark Residence
★★
 
 • 6 568 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lakepark Residence, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 6. srpen až pátek 13. srpen, s vlastní dopravou, za 4 dny. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Máchovo jezero od Invia 2021, letní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 6568,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 407 nalezených

Ubytování u Máchova jezera 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené u Máchova jezera podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy k Máchovu jezeru vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené u Máchova jezera vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si u Máchova jezera žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Adršpach Invia nebo České Švýcarsko Invia? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Janské Lázně Invia případně Jižní Čechy Invia. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2021.


Termíny ubytování u Máchova jezera můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Máchovo jezero All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava k Máchovu jezeru - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu u Máchova jezera - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování u Máchova jezera podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou u Máchova jezera s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou u Máchova jezera.