Letní dovolená u Máchova jezera. ☀️ Volné termíny. Rezervace pobytu online. Hotely, chaty, apartmány, penziony a pobyty v soukromí levně. Last Minute nabídky letní dovolené u Máchova jezera.

Máchovo jezero    >    

Letní dovolená u Máchova jezera

Letní dovolená u Máchova jezera podle termínu

Port - Doksy - Letní dovolená u Máchova jezera
Port - Doksy
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Máchovo jezero - Severní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Port - Doksy, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 24. červen až středa 30. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 201 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 10560,- Kč.
 
Port - Doksy - Letní dovolená u Máchova jezera
Port - Doksy
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Severní Čechy u Máchova jezera v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Port - Doksy, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. červen až středa 30. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 202 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8800,- Kč.
 
Chalupa Doksy - Letní dovolená u Máchova jezera
Chalupa Doksy
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Máchovo jezero - Severní Čechy v hvězdičkovém ubytování Chalupa Doksy, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až sobota 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 203 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1855,- Kč.
 
Port - Doksy - Letní dovolená u Máchova jezera
Port - Doksy
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Severní Čechy u Máchova jezera v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Port - Doksy, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až středa 30. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 203 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7040,- Kč.
 
Port - Doksy - Letní dovolená u Máchova jezera
Port - Doksy
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Máchovo jezero - Severní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Port - Doksy, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 27. červen až středa 30. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 204 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5280,- Kč.
 
Bellevue - Doksy - Letní dovolená u Máchova jezera
Bellevue - Doksy
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Severní Čechy u Máchova jezera v 3hvězdičkovém ubytování Bellevue - Doksy, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až sobota 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 210 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6370,- Kč.
 
Bellevue - Doksy - Letní dovolená u Máchova jezera
Bellevue - Doksy
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Máchovo jezero - Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Bellevue - Doksy, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 8. červenec až čtvrtek 15. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 215 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6370,- Kč.
 
Port - Doksy - Letní dovolená u Máchova jezera
Port - Doksy
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Severní Čechy u Máchova jezera v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Port - Doksy, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 11. červenec až neděle 18. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 218 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 13020,- Kč.
 
Port - Doksy - Letní dovolená u Máchova jezera
Port - Doksy
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Máchovo jezero - Severní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Port - Doksy, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 12. červenec až pondělí 19. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 219 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 13020,- Kč.
 
Port - Doksy - Letní dovolená u Máchova jezera
Port - Doksy
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Severní Čechy u Máchova jezera v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Port - Doksy, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 13. červenec až úterý 20. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 220 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 13020,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 59 nalezených

Máchovo jezero podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal