Letní dovolená a letní prázdniny u Máchova jezera. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování u Máchova jezera v létě. Dovolená Máchovo jezero pro rodiny s dětmi levně.

Máchovo jezero    >    

Letní dovolená a letní prázdniny u Máchova jezera

Vyhledávání ubytování u Máchova jezera

Máchovo jezero v létě podle termínu

Port: Rekreační Pobyt 5 Nocí - Letní dovolená a letní prázdniny u Máchova jezera
Port: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Doksy, Severní ČechyMáchova jezera v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Port: Rekreační Pobyt 5 Nocí, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až neděle 6. červen, s vlastní dopravou, za 92 dní v ceně 9060,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní dovolená, letní First Minute, pobytové levně.
 
Lakepark Residence - Letní dovolená a letní prázdniny u Máchova jezera
Lakepark Residence
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lakepark Residence, v délce 10 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 3. červen až sobota 12. červen, s vlastní dopravou, za 94 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Letní dovolená a letní prázdniny u Máchova jezera, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 6225,- Kč.
 
Port: Rekreační Pobyt 5 Nocí - Letní dovolená a letní prázdniny u Máchova jezera
Port: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Doksy, Severní ČechyMáchova jezera v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Port: Rekreační Pobyt 5 Nocí, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až úterý 8. červen, s vlastní dopravou, za 94 dní v ceně 9060,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní dovolená, letní First Minute, pobytové levně.
 
Penzion Nový Mlýn - Letní dovolená a letní prázdniny u Máchova jezera
Penzion Nový Mlýn
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Nový Mlýn, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 4. červen až úterý 8. červen, s vlastní dopravou, za 95 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Letní dovolená a letní prázdniny u Máchova jezera, letní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 4770,- Kč.
 
Penzion Star - Letní dovolená a letní prázdniny u Máchova jezera
Penzion Star
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Doksy, Severní ČechyMáchova jezera v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Star, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. červen až neděle 6. červen, s vlastní dopravou, za 95 dní v ceně 970,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní dovolená, letní First Minute, pobytové levně.
 
Port: Rekreační Pobyt 6 Nocí - Letní dovolená a letní prázdniny u Máchova jezera
Port: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Doksy, Severní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Port: Rekreační Pobyt 6 Nocí, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 4. červen až čtvrtek 10. červen, s vlastní dopravou, za 95 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Letní dovolená a letní prázdniny u Máchova jezera, letní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 10880,- Kč.
 
Lakepark Residence - Letní dovolená a letní prázdniny u Máchova jezera
Lakepark Residence
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lakepark Residence, v délce 10 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. červen až pondělí 14. červen, s vlastní dopravou, za 96 dní v ceně 6225,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní dovolená, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně.
 
Penzion Nový Mlýn - Letní dovolená a letní prázdniny u Máchova jezera
Penzion Nový Mlýn
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Nový Mlýn, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 5. červen až úterý 8. červen, s vlastní dopravou, za 96 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Letní dovolená a letní prázdniny u Máchova jezera, letní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 3580,- Kč.
 
Penzion Nový Mlýn - Letní dovolená a letní prázdniny u Máchova jezera
Penzion Nový Mlýn
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Nový Mlýn, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. červen až sobota 12. červen, s vlastní dopravou, za 96 dní v ceně 6790,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní dovolená, letní First Minute, pobytové levně.
 
Port: Rekreační Pobyt 6 Nocí - Letní dovolená a letní prázdniny u Máchova jezera
Port: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Doksy, Severní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Port: Rekreační Pobyt 6 Nocí, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 5. červen až pátek 11. červen, s vlastní dopravou, za 96 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Letní dovolená a letní prázdniny u Máchova jezera, letní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 10880,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 461 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování u Máchova jezera

Máchovo jezero podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata