Dovolená|Chaty|Ubytování

Podzimní dovolená u Máchova jezera

Podzimní dovolená u Máchova jezera. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování u Máchova jezera na podzim. Dovolená Máchovo jezero pro rodiny s dětmi levně.

Máchovo jezero na podzim - volné termíny

Grand
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 6 230 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (13 hodnocení)
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Severní ČechyMáchova jezera v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až středa 8. září, s vlastní dopravou, za 30 dní v ceně 6230,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní dovolená, podzimní , pobytové. Hodnocení ubytování v Grand je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Lakepark Residence
★★
 
 • 6 040 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lakepark Residence, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. září až čtvrtek 9. září, s vlastní dopravou, za 30 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená u Máchova jezera, podzimní , pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 6040,- Kč.
Port
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 9 060 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (9 hodnocení)
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Severní ČechyMáchova jezera v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Port, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až pondělí 6. září, s vlastní dopravou, za 30 dní v ceně 9060,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní dovolená, podzimní , pobytové. Hodnocení ubytování v Port je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Port
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 5 440 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (9 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Severní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Port, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. září až sobota 4. září, s vlastní dopravou, za 30 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená u Máchova jezera, podzimní , pobytové, v aktuální ceně 5440,- Kč. Recenze Port je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Grand
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 6 230 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (13 hodnocení)
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Severní ČechyMáchova jezera v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. září až čtvrtek 9. září, s vlastní dopravou, za 31 dní v ceně 6230,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní dovolená, podzimní , pobytové. Hodnocení ubytování v Grand je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Lakepark Residence
★★
 
 • 6 040 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lakepark Residence, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 2. září až pátek 10. září, s vlastní dopravou, za 31 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená u Máchova jezera, podzimní , pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 6040,- Kč.
Port
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 9 060 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (9 hodnocení)
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Severní ČechyMáchova jezera v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Port, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. září až úterý 7. září, s vlastní dopravou, za 31 dní v ceně 9060,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní dovolená, podzimní , pobytové. Hodnocení ubytování v Port je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Lakepark Residence
★★
 
 • 3 775 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lakepark Residence, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 3. září až středa 8. září, s vlastní dopravou, za 32 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená u Máchova jezera, podzimní , pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 3775,- Kč.
Port
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 9 060 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (9 hodnocení)
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Severní ČechyMáchova jezera v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Port, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. září až středa 8. září, s vlastní dopravou, za 32 dní v ceně 9060,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní dovolená, podzimní , pobytové. Hodnocení ubytování v Port je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Chata Pod Bílým Kamenem (Máchovo Jezero)
★★
 • Dětské hřiště
 • Kuchyňský kout
 • Lednička
 
 • 900 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Střední Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Chata Pod Bílým Kamenem (Máchovo Jezero), v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 4. září až středa 8. září, s vlastní dopravou, za 33 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená u Máchova jezera, podzimní , pobytové levně, v aktuální ceně 900,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 326 nalezených

Ubytování u Máchova jezera 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené u Máchova jezera podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy k Máchovu jezeru vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené u Máchova jezera vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si u Máchova jezera žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Lipno podzimní dovolená nebo Luhačovice podzimní dovolená? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Orlické hory podzimní dovolená případně Pálava podzimní dovolená. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2021.


Termíny ubytování u Máchova jezera můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Máchovo jezero All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava k Máchovu jezeru - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu u Máchova jezera - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování u Máchova jezera podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou u Máchova jezera s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou u Máchova jezera.