Dovolená|Chaty|Ubytování

Podzimní dovolená u Máchova jezera

Podzimní dovolená u Máchova jezera. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování u Máchova jezera na podzim. Dovolená Máchovo jezero pro rodiny s dětmi levně.

Máchovo jezero na podzim - volné termíny

Lakepark Residence
★★
 
 • 6 795 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lakepark Residence, v délce 10 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 21. září až čtvrtek 30. září, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 6795,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní dovolená, podzimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické.
Port
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 10 880 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (10 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Severní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Port, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 21. září až pondělí 27. září, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená u Máchova jezera, podzimní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 10880,- Kč. Recenze Port je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Port
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 9 060 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (10 hodnocení)
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Severní ČechyMáchova jezera v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Port, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 21. září až neděle 26. září, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 9060,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní dovolená, podzimní Super Last Minute, pobytové. Hodnocení ubytování v Port je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Port
★★★★
👍👍👍👍👍
 • 12 690 Kč
 • 10 913 Kč
 • - 14 %
 • Detail

  4.8/5 Fantastické (10 hodnocení)
  Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Severní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Port, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 22. září až středa 29. září, s vlastní dopravou, popozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená u Máchova jezera, podzimní Super Last Minute, pobytové levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 10913,- Kč. Recenze Port je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Chata Pod Bílým Kamenem (Máchovo Jezero)
  ★★
  • Dětské hřiště
  • Kuchyňský kout
  • Lednička
   
  • 675 Kč

  Detail

  Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Střední ČechyMáchova jezera v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Chata Pod Bílým Kamenem (Máchovo Jezero), v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 22. září až sobota 25. září, s vlastní dopravou, popozítří v ceně 675,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní dovolená, podzimní Super Last Minute, pobytové levně.
  Chata Pod Bílým Kamenem (Máchovo Jezero)
  ★★
  • Dětské hřiště
  • Kuchyňský kout
  • Lednička
   
  • 1 350 Kč

  Detail

  Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Střední Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Chata Pod Bílým Kamenem (Máchovo Jezero), v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 22. září až úterý 28. září, s vlastní dopravou, popozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená u Máchova jezera, podzimní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 1350,- Kč.
  Lakepark Residence
  ★★
   
  • 6 795 Kč

  Detail

  Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lakepark Residence, v délce 10 dní. Pobyt ve volném termínu středa 22. září až pátek 1. říjen, s vlastní dopravou, popozítří v ceně 6795,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní dovolená, podzimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické.
  Penzion Nový Mlýn
  ★★
  👍👍👍👍
  • Bar
  • Dětské hřiště
  • Fitness
  • Klidná lokalita
  • Půjčovna kol
  • TV
   
  • 4 770 Kč

  Detail

  3.9/5 Skvělé (11 hodnocení)
  Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Nový Mlýn, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 22. září až neděle 26. září, s vlastní dopravou, popozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená u Máchova jezera, podzimní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 4770,- Kč. Recenze Penzion Nový Mlýn je 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Port
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 5 440 Kč

  Detail

  4.8/5 Fantastické (10 hodnocení)
  Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Severní ČechyMáchova jezera v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Port, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 22. září až sobota 25. září, s vlastní dopravou, popozítří v ceně 5440,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní dovolená, podzimní Super Last Minute, pobytové. Hodnocení ubytování v Port je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Port
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 10 880 Kč

  Detail

  4.8/5 Fantastické (10 hodnocení)
  Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Severní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Port, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 22. září až úterý 28. září, s vlastní dopravou, popozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená u Máchova jezera, podzimní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 10880,- Kč. Recenze Port je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

  Zobrazeno 11-20 z 401 nalezených

  Ubytování u Máchova jezera 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené u Máchova jezera podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy k Máchovu jezeru vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené u Máchova jezera vybráním příslušného měsíce:

  Nevybrali jste si u Máchova jezera žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Liberec podzimní dovolená nebo Lipno podzimní dovolená? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Luhačovice podzimní dovolená případně Orlické hory podzimní dovolená. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2021.


  Termíny ubytování u Máchova jezera můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Máchovo jezero All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava k Máchovu jezeru - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu u Máchova jezera - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování u Máchova jezera podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou u Máchova jezera s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou u Máchova jezera.