Máchovo jezero s polopenzí. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí s polopenzí 2021 / 2022. Luxusní ubytování u Máchova jezera. Dovolená Máchovo jezero pro rodiny s dětmi levně.

Máchovo jezero    >    

Máchovo jezero s polopenzí

Vyhledávání ubytování u Máchova jezera

Máchovo jezero s polopenzí podle odjezdu

Penzion Nový Mlýn - Máchovo jezero s polopenzí
Penzion Nový Mlýn
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Nový Mlýn, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 23. květen až středa 26. květen, s vlastní dopravou, za 5 dní v ceně 3580,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, jarní Super Last Minute, pobytové levně.
 
Penzion Nový Mlýn - Máchovo jezero s polopenzí
Penzion Nový Mlýn
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Nový Mlýn, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 24. červen až pondělí 28. červen, s vlastní dopravou, za 37 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Máchovo jezero s polopenzí, letní , pobytové levně, v aktuální ceně 4770,- Kč.
 
Penzion Nový Mlýn - Máchovo jezero s polopenzí
Penzion Nový Mlýn
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Nový Mlýn, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 27. červen až pátek 2. červenec, s vlastní dopravou, za 40 dní v ceně 5960,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, letní , pobytové levně.
 
Penzion Nový Mlýn - Máchovo jezero s polopenzí
Penzion Nový Mlýn
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Nový Mlýn, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 28. červen až čtvrtek 1. červenec, s vlastní dopravou, za 41 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Máchovo jezero s polopenzí, letní , pobytové levně, v aktuální ceně 3580,- Kč.
 
Hotel Bezděz - Máchovo jezero s polopenzí
Hotel Bezděz
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 18. červenec až neděle 25. červenec, s vlastní dopravou, za 61 dní v ceně 7100,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, letní First Minute, pobytové, vhodné pro seniory levně.
 
Penzion Nový Mlýn - Máchovo jezero s polopenzí
Penzion Nový Mlýn
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Nový Mlýn, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 18. červenec až sobota 24. červenec, s vlastní dopravou, za 61 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Máchovo jezero s polopenzí, letní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 7150,- Kč.
 
Hotel Bezděz - Máchovo jezero s polopenzí
Hotel Bezděz
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 19. červenec až pátek 23. červenec, s vlastní dopravou, za 62 dní v ceně 4500,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, letní First Minute, pobytové, vhodné pro seniory levně.
 
Hotel Bezděz - Máchovo jezero s polopenzí
Hotel Bezděz
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 15. srpen až neděle 22. srpen, s vlastní dopravou, za 89 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Máchovo jezero s polopenzí, letní First Minute, pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 7100,- Kč.
 
Hotel Bezděz - Máchovo jezero s polopenzí
Hotel Bezděz
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 22. srpen až sobota 28. srpen, s vlastní dopravou, za 96 dní v ceně 4260,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Penzion Nový Mlýn - Máchovo jezero s polopenzí
Penzion Nový Mlýn
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Nový Mlýn, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 4. září až sobota 11. září, s vlastní dopravou, za 109 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Máchovo jezero s polopenzí, podzimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 6790,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 20 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování u Máchova jezera

Máchovo jezero podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata