Máchovo jezero pro seniory. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Pobyty pro seniory 55+.

Máchovo jezero    >    

Máchovo jezero pro seniory

Vyhledávání ubytování u Máchova jezera

Máchovo jezero pro seniory podle termínu

Hotel Bezděz - Máchovo jezero pro seniory
Hotel Bezděz
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až sobota 10. duben, s vlastní dopravou, za 63 dní v ceně 7200,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: pro seniory, jarní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Hotel Bezděz - Máchovo jezero pro seniory
Hotel Bezděz
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 2 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 1. duben až pátek 2. duben, s vlastní dopravou, za 63 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Máchovo jezero pro seniory, jarní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 950,- Kč.
 
Hotel Bezděz - Máchovo jezero pro seniory
Hotel Bezděz
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 11 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až pondělí 12. duben, s vlastní dopravou, za 64 dní v ceně 8000,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: pro seniory, jarní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Hotel Bezděz - Máchovo jezero pro seniory
Hotel Bezděz
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 2 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 3. duben až neděle 4. duben, s vlastní dopravou, za 65 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Máchovo jezero pro seniory, jarní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 950,- Kč.
 
Hotel Bezděz - Máchovo jezero pro seniory
Hotel Bezděz
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 12 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. duben až čtvrtek 15. duben, s vlastní dopravou, za 66 dní v ceně 8800,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: pro seniory, jarní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Hotel Bezděz - Máchovo jezero pro seniory
Hotel Bezděz
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 11 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 4. duben až středa 14. duben, s vlastní dopravou, za 66 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Máchovo jezero pro seniory, jarní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 8000,- Kč.
 
Hotel Bezděz - Máchovo jezero pro seniory
Hotel Bezděz
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 2 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. duben až pondělí 5. duben, s vlastní dopravou, za 66 dní v ceně 950,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: pro seniory, jarní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Hotel Bezděz - Máchovo jezero pro seniory
Hotel Bezděz
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 2 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 7. duben až čtvrtek 8. duben, s vlastní dopravou, za 69 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Máchovo jezero pro seniory, jarní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 950,- Kč.
 
Hotel Bezděz - Máchovo jezero pro seniory
Hotel Bezděz
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 7. duben až středa 14. duben, s vlastní dopravou, za 69 dní v ceně 5600,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: pro seniory, jarní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Hotel Bezděz - Máchovo jezero pro seniory
Hotel Bezděz
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 11 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 9. duben až pondělí 19. duben, s vlastní dopravou, za 71 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Máchovo jezero pro seniory, jarní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 8000,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 140 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování u Máchova jezera

Máchovo jezero podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata