Máchovo jezero pro seniory. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Pobyty pro seniory 55+.

Máchovo jezero    >    

Máchovo jezero pro seniory

Vyhledávání ubytování u Máchova jezera

Máchovo jezero pro seniory podle termínu

Hotel Bezděz - Máchovo jezero pro seniory
Hotel Bezděz
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 11 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 19. duben až čtvrtek 29. duben, s vlastní dopravou, zítra v ceně 8000,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: pro seniory, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Hotel Bezděz - Máchovo jezero pro seniory
Hotel Bezděz
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 20. duben až sobota 24. duben, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Máchovo jezero pro seniory, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 3800,- Kč.
 
Hotel Bezděz - Máchovo jezero pro seniory
Hotel Bezděz
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 2 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. duben až středa 21. duben, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 950,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: pro seniory, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Hotel Bezděz - Máchovo jezero pro seniory
Hotel Bezděz
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 12 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 21. duben až neděle 2. květen, s vlastní dopravou, popozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Máchovo jezero pro seniory, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 8800,- Kč.
 
Hotel Bezděz - Máchovo jezero pro seniory
Hotel Bezděz
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 10 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až pondělí 3. květen, s vlastní dopravou, za 6 dní v ceně 7200,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: pro seniory, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Hotel Bezděz - Máchovo jezero pro seniory
Hotel Bezděz
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 26. duben až sobota 1. květen, s vlastní dopravou, za 8 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Máchovo jezero pro seniory, jarní Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 4000,- Kč.
 
Hotel Bezděz - Máchovo jezero pro seniory
Hotel Bezděz
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 2 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. duben až úterý 27. duben, s vlastní dopravou, za 8 dní v ceně 950,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: pro seniory, jarní Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Hotel Bezděz - Máchovo jezero pro seniory
Hotel Bezděz
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 10 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 26. duben až středa 5. květen, s vlastní dopravou, za 8 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Máchovo jezero pro seniory, jarní Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 7200,- Kč.
 
Hotel Bezděz - Máchovo jezero pro seniory
Hotel Bezděz
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 10 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. duben až pátek 7. květen, s vlastní dopravou, za 10 dní v ceně 7200,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: pro seniory, jarní Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Hotel Bezděz - Máchovo jezero pro seniory
Hotel Bezděz
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bezděz, v délce 10 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 29. duben až sobota 8. květen, s vlastní dopravou, za 11 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Máchovo jezero pro seniory, jarní Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 7200,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 172 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování u Máchova jezera

Máchovo jezero podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata