Dovolená|Chaty|Ubytování

Silvestr u Máchova jezera 2021/2022

Silvestr u Máchova jezera 2021/2022. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování na Silvestra u Máchova jezera. Pobyty za nejlepší ceny. Volné termíny 2021 / 2022.

Silvestr Máchovo jezero 2021/2022

Reklama

Rezidence Fami
★★★
  • Domácí zvířata povolena
  • Fitness
  • Klidná lokalita
  • Půjčovna kol
  • TV
  • Tenis
  • Volejbal
  • Wifi zdarma
 
  • 2 600 Kč

Detail

Dovolená v Česku v zimě 2022 v lokalitě Staré Splavy, Severní ČechyMáchova jezera v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rezidence Fami, v délce 5 dní. Pobyt u Máchova jezera ve volném termínu úterý 28. prosinec až sobota 1. leden, s vlastní dopravou, za 64 dní v ceně 2600,- Kč. Ubytování Máchovo jezero od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Silvestr, zimní First Minute Silvestr 2021/2022, pobytové, sportovní, cyklistické levně.

Zobrazeno 1-1 z 1 nalezených

Reklama

Ubytování u Máchova jezera 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené u Máchova jezera podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy k Máchovu jezeru vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené u Máchova jezera vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si u Máchova jezera žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Karlovy Vary Silvestr nebo Krkonoše Silvestr? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Liberec Silvestr případně Lipno Silvestr. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2021.


Termíny ubytování u Máchova jezera můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Máchovo jezero All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava k Máchovu jezeru - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu u Máchova jezera - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování u Máchova jezera podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou u Máchova jezera s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou u Máchova jezera.