Dovolená|Chaty|Ubytování

Zimní dovolená a zimní prázdniny u Máchova jezera

Zimní dovolená a zimní prázdniny u Máchova jezera. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování u Máchova jezera v zimě. Dovolená Máchovo jezero pro rodiny s dětmi levně.

Máchovo jezero v zimě - volné termíny

Port
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 7 180 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (9 hodnocení)
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Severní ČechyMáchova jezera v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Port, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až pondělí 6. prosinec, s vlastní dopravou, za 121 dní v ceně 7180,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní dovolená, zimní First Minute, pobytové. Hodnocení ubytování v Port je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Port
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 2 870 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (9 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Severní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Port, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. prosinec až pátek 3. prosinec, s vlastní dopravou, za 121 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Zimní dovolená a zimní prázdniny u Máchova jezera, zimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 2870,- Kč. Recenze Port je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Port
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 8 620 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (9 hodnocení)
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Severní ČechyMáchova jezera v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Port, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až úterý 7. prosinec, s vlastní dopravou, za 121 dní v ceně 8620,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní dovolená, zimní First Minute, pobytové. Hodnocení ubytování v Port je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Port
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 7 180 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (9 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Severní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Port, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až úterý 7. prosinec, s vlastní dopravou, za 122 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Zimní dovolená a zimní prázdniny u Máchova jezera, zimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 7180,- Kč. Recenze Port je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Bellevue (Jetřichovice)
★★★
👍👍👍👍
 • Domácí zvířata povolena
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Hotelová restaurace
 • Vnější bazén
 • Wifi zdarma
 
 • 2 910 Kč

Detail

4/5 Skvělé (71 hodnocení)
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Severní ČechyMáchova jezera v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bellevue (Jetřichovice), v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. prosinec až úterý 7. prosinec, s vlastní dopravou, za 123 dní v ceně 2910,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní dovolená, zimní First Minute, pobytové levně. Hodnocení ubytování v Bellevue (Jetřichovice) je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Port
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 2 870 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (9 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Severní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Port, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 3. prosinec až neděle 5. prosinec, s vlastní dopravou, za 123 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Zimní dovolená a zimní prázdniny u Máchova jezera, zimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 2870,- Kč. Recenze Port je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Port
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 7 180 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (9 hodnocení)
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Severní ČechyMáchova jezera v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Port, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. prosinec až středa 8. prosinec, s vlastní dopravou, za 123 dní v ceně 7180,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní dovolená, zimní First Minute, pobytové. Hodnocení ubytování v Port je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Rezidence Fami
★★★
 • Domácí zvířata povolena
 • Fitness
 • Klidná lokalita
 • Půjčovna kol
 • TV
 • Tenis
 • Volejbal
 • Wifi zdarma
 
 • 4 095 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Staré Splavy, Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rezidence Fami, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec, s vlastní dopravou, za 124 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Zimní dovolená a zimní prázdniny u Máchova jezera, zimní First Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, v aktuální ceně 4095,- Kč.
Port
★★★★
👍👍👍👍👍
 • 10 050 Kč
 • 8 643 Kč
 • - 14 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (9 hodnocení)
  Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Severní ČechyMáchova jezera v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Port, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 5. prosinec až neděle 12. prosinec, s vlastní dopravou, za 125 dní v ceně 8643,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní dovolená, zimní First Minute, pobytové levně se slevou 14 %. Hodnocení ubytování v Port je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Port
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 8 620 Kč

  Detail

  4.7/5 Fantastické (9 hodnocení)
  Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Severní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Port, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 5. prosinec až sobota 11. prosinec, s vlastní dopravou, za 125 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Zimní dovolená a zimní prázdniny u Máchova jezera, zimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 8620,- Kč. Recenze Port je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

  Zobrazeno 1-10 z 29 nalezených

  Ubytování u Máchova jezera 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené u Máchova jezera podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy k Máchovu jezeru vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené u Máchova jezera vybráním příslušného měsíce:

  Nevybrali jste si u Máchova jezera žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou České Švýcarsko zimní dovolená nebo Janské Lázně zimní dovolená? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Jižní Čechy zimní dovolená případně Karlovy Vary zimní dovolená. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2021.


  Termíny ubytování u Máchova jezera můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Máchovo jezero All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava k Máchovu jezeru - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu u Máchova jezera - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování u Máchova jezera podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou u Máchova jezera s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou u Máchova jezera.